O zdraví žíl

Klinika zdravia žíl bola založená Dr. Petrom Paraskevasom, aby poskytovala zariadenie pre potreby pacientov s ochorením žíl. Rýchlo sa rozrástla do praxe, ktorá poskytuje VŠETKY aktuálne liečebné metódy pre kŕčové žily , metličkové žilky , lymfedémy a vredy na nohách bez značnej bolesti a vedľajších účinkov zjazvenia, ktoré sú často spojené s tradičnou chirurgiou.

Náš prístup k zdraviu žíl

Našou filozofiou je poskytovať komplexný prístup k liečbe žíl, spájať najnovšie nechirurgické techniky a sprístupňovať ich v priateľskom a profesionálnom prostredí. Dôraz sa kladie nielen na liečbu patologických zdrojov kŕčových žíl a vredov na nohách, ale aj na dosiahnutie najlepšieho možného estetického výsledku pre pacienta.

Ešte dôležitejšie je, že pacienti, ktorí podstúpili liečbu, budú pravidelne kontrolovaní v budúcich určených intervaloch na skríning akéhokoľvek ďalšieho abnormálneho vývoja žíl a budú liečení preventívne, aby sa predišlo obvyklému zhoršeniu, ku ktorému dochádza pri zanedbávanom ochorení kŕčových žíl. Pacienti si môžu byť istí, že sa na nás môžu kedykoľvek v budúcnosti obrátiť, aby získali radu a v prípade potreby ďalšiu liečbu.

Zoznámte sa s   tímom Miravue

doktor Peter Paraskevas

Flebológ,
lekársky riaditeľ

Uč sa viac

Lisa Shrimptonová

Vaskulárny sonograf

Katrina Koopová

Klinický asistent